Tel

48 555 22 12

Email

[email protected]

Godziny pracy

PN-PT: 8-16

Współczesne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są z jednej strony niezwykle skuteczne, a z drugiej bezinwazyjne, co zapewnia pełne bezpieczeństwo wszystkim pacjentom. Jeżeli Twoim problemem są zmiany naczyniowe na twarzy, które obniżają estetykę skóry, również możesz skorzystać z nowoczesnego rozwiązania. Która metoda usuwania naczynek w Krakowie będzie najskuteczniejsza?

Laserowe usuwanie naczynek, czyli najlepszy sposób na piękno

Za najbardziej skuteczną i jednocześnie najbezpieczniejszą metodę usuwania naczynek uznaje się użycie lasera. Jest to metoda bezinwazyjna, a sam zabieg trwa zaledwie chwilę, umożliwiając całkowite pozbycie się problemu.

Przede wszystkim usuwanie naczynek polega na podniesieniu temperatury w obrębie naczyń, co jest możliwe właśnie dzięki zastosowaniu lasera. Jest on bezpieczny dla skóry i powoduje, że światło naczyń najpierw zmniejsza się, a następnie zostaje całkowicie zamknięte. Jest to metoda polecana przez specjalistów ze względu na swoje bezpieczeństwo.

Czy usuwanie naczynek boli i jak długo trzeba czekać na efekt?

Największą zaletą laserowego usuwania naczynek jest – obok wysokiej skuteczności – jego bezpieczeństwo. Pacjent w trakcie zabiegu odczuwa jedynie niewielki dyskomfort, spowodowany delikatnym szczypaniem. Po zakończeniu na jego twarzy pozostaje tylko mały strupek, który znika całkowicie w maksymalnie 2 tygodnie. Po tym czasie ponownie będziesz cieszyć się pięknym wyglądem swojej skóry, pozbawionej jakichkolwiek niedoskonałości.

Co bardzo istotne dla wielu pacjentów – w zdecydowanej większości przypadków wystarczy tylko jeden zabieg usuwania naczynek w Krakowie. Jego powtórzenie okaże się niezbędne tylko wtedy, gdy zmiany są rozległe, co jednak ma miejsce w niewielu przypadkach.

Jeżeli więc chcesz zadbać o piękno swojej skóry na twarzy, wybierz sprawdzoną klinikę i postaw na skuteczne zamykanie naczynek – dzięki temu ponownie będziesz cieszyć się estetycznym wyglądem i maksymalnym komfortem!

Recommended Articles

Leave A Comment