Tel

48 555 22 12

Email

[email protected]

Godziny pracy

PN-PT: 8-16

Nie masz zbyt dużo czasu na trenowanie? Chcesz zrzucić kilogramy lub poprawić swoją siłę i masę mięśniową? Sprawdź treningi EMS, dzięki którym można uzyskać świetne efekty w jedynie 20 minut przy ćwiczeniu 1-2 razy na tydzień. Co warto o nich wiedzieć?

Gdy chcesz zapisać się na trening EMS na Mokotowie w Warszawie, dokładne informacje związane z ofertami klubów znajdziesz już teraz w internecie.

Czym jest trening EMS?

EMS, czyli elektrostymulacja mięśniowa (Electric Muscle Stimulation) jest procesem, w trakcie którego dochodzi do stymulowania mięśni za pomocą prądu elektrycznego. Używane wówczas impulsy wspomagają pracę mięśni, jednak nie stanowią zagrożenia dla zdrowia.

Treningi EMS to rodzaj treningów personalnych, które prowadzone są z wykorzystaniem specjalnych urządzeń przeznaczonych do ćwiczeń EMS. Są one w stanie aktywować nawet do 90% aparatu mięśniowego, aby dzięki temu wspomagać efekty treningu bez forsownych ćwiczeń.

Osoby, które chciałyby zapisać się na trening EMS na Mokotowie w Warszawie, mogą zrobić to w klubach, które oferują kompleksową obsługę w ramach przygotowania planu treningowego oraz jego kontroli dla najlepszych rezultatów.

Jak przebiegają treningi EMS?

Jako że treningi EMS są treningami personalnymi, w pierwszej kolejności należy wziąć udział w konsultacji z trenerem. W jej trakcie przeprowadzane są pomiary ciała, omawiane są oczekiwane efekty treningowe oraz przygotowywany jest plan treningów.

Ćwiczenia prowadzone są w specjalnym stroju, w którym znajdują się elektrody. To one doprowadzają impulsy elektryczne do mięśni, aby wspomagać ich pracę. Dzięki temu treningi te są tak efektywne. Następnie osoba ćwicząca wykonuje ćwiczenia wskazane przez trenera.

Najczęściej trening EMS na Mokotowie w Warszawie oraz prowadzony w klubach w innych miastach w Polsce, trwa jedynie 20 minut. Tylko tyle wystarczy, by uzyskać efekt porównywalny nawet z 2-3 godzinami na siłowni. W trakcie treningu EMS trwającego tylko 20 minut można też spalić nawet do 1300 kcal.

Zazwyczaj zaleca się wykonanie 1-2 sesji treningowych w ciągu tygodnia, co powoduje, że czas spędzony w klubie nie jest długi. Właśnie dlatego jest to często rekomendowany rodzaj treningów przeznaczonych dla osób, które po prostu nie mają czasu, by regularnie chodzić na siłownię lub zajęcia fitness i spędzać na nich parę godzin.

Jakie rezultaty dają treningi EMS?

W trakcie treningów EMS dochodzi do kompleksowego wpływu na układ mięśniowy, a dzięki odpowiednio dobranych ćwiczeniach można uzyskać pożądane efekty jeszcze szybciej.

Wybierając skuteczny trening EMS na Mokotowie w Warszawie, można uzyskać efekty jak:

  • Zrzucenie kilogramów w przypadku nadwagi, otyłości,
  • Wymodelowanie sylwetki,
  • Poprawa jędrności ciała,
  • Redukcja cellulitu,
  • Lepsza siła mięśniowa,
  • Rozbudowa masy mięśniowej,
  • Poprawa kondycji,
  • Zmniejszenie bólów kręgosłupa,
  • Redukcja obrzęków,
  • Poprawa samopoczucia psychicznego.

Ile kosztują treningi EMS?

Ceny za trening EMS na Mokotowie w Warszawie oraz w innych miastach rozpoczynają się najczęściej od około 100 złotych, natomiast w przypadku wykupienia całego pakietu ćwiczeń można uzyskać niższe koszty. Można także zapisać się na trening próbny, który zazwyczaj jest tańszy.

Trening EMS – podsumowanie

EMS to sposób na skuteczniejszą pracę mięśni, by zrzucić nadmiar kilogramów, poprawić swoją siłę oraz kondycję. Wybierając trening EMS na Mokotowie w Warszawie lub też w innym mieście, można zatem efektywnie zadbać o swój wygląd i zdrowie. Wystarczy jedynie 20 minut w 1-2 razy w ciągu tygodnia, aby już po miesiącu zauważyć bardzo atrakcyjne efekty.

Recommended Articles

Leave A Comment