Tel

48 555 22 12

Email

[email protected]

Godziny pracy

PN-PT: 8-16

Niechciane owłosienie widoczne na ciele i na twarzy można usuwać wieloma sposobami. Dla trwałego pozbycia się włosków polecana jest depilacja laserowa. Co warto wiedzieć na jej temat?

Na czym polega depilowanie włosków laserem?

Zabieg depilacji laserowej polega na usuwaniu włosków wiązką lasera – skoncentrowanym światłem, które dociera w głąb skóry i tam niszczy włosek oraz otaczające go struktury, by zapobiec jego ponownemu odrastaniu.

Współczesna depilacja laserowa jest połączeniem bardzo wysokiej skuteczności oraz bezpieczeństwa. Teraz stosowane są urządzenia, które poprzez optymalne dobranie parametrów lasera, jest w stanie usuwać nie tylko ciemne, ale też jaśniejsze włoski, co daje szansę na idealnie gładką skórę niemalże każdej osobie.

Gdy interesuje Cię skuteczna depilacja laserowa w Krakowie, w mieście także można skorzystać z nowoczesnych urządzeń laserowych w celu trwałego usuwania niechcianych włosków.

Jakie partie ciała i twarzy można depilować laserem?

Depilacja laserowa jest zabiegiem cechującym się bardzo szerokim zastosowaniem, dlatego też może być ona wykorzystana w celu usuwania włosków z różnych obszarów.

Najczęściej depilację laserową prowadzi się na poniższych partiach ciała i twarzy:

 • nogi – łydki, kolana oraz uda
 • ręce
 • okolice bikini
 • pachy
 • wąsik na twarzy

Depilacja laserowa może być jednak wykonana na praktycznie każdym obszarze, gdzie znajdują się problematyczne włoski, na przykład mogą wykonać ją kobiety, które mają je na brzuchu, a także mężczyźni, którzy chcą pozbyć się włosków z karku czy pleców.

Kiedy warto wykonać depilację laserową?

Obecnie skuteczna depilacja laserowa w Krakowie oraz prowadzona w wielu innych miastach ma bardzo szerokie zastosowanie i może być wykonana wtedy, gdy celem jest pozbycie się niechcianego owłosienia.

Z pewnością będzie to dobry wybór dla tych osób, które nie przepadają za regularnym goleniem oraz depilowaniem włosków, co również zajmuje dużo czasu i może wywoływać podrażnienia skóry.

Depilacja laserowa pozwoli także na pozbycie się problematycznych włosków, które nie są zbyt estetyczne, na przykład u kobiet jest to wąsik widoczny na twarzy czy ciemne włoski pod pachami, które pozostają widoczne nawet po zgoleniu w postaci czarnych punkcików.

Depilacja laserowa – cennik

Gdy planowana jest skuteczna depilacja laserowa w Krakowie, z ofertami w tamtejszych gabinetach można zapoznać się już teraz w internecie. Na ich stronach można znaleźć więcej informacji o rodzajach używanych urządzeń laserowych i ich zaletach, ale również cenniki zabiegów.

Najczęściej do uzyskania gładkiej skóry po depilacji laserowej należy wziąć udział w serii zabiegów. Zazwyczaj to od 3 do 5 zabiegów, które wykonywane są w odstępach do kilka tygodni.

Za jeden zabieg depilacji laserowej należy zapłacić najczęściej od 80 do 150 złotych, natomiast w przypadku dużych obszarów jak całe nogi to nawet około 400 złotych.

Wiele gabinetów, gdzie dostępna jest skuteczna depilacja laserowa w Krakowie, oferuje też specjalne pakiety zabiegów w korzystniejszych cenach, na przykład 4 + 1 gratis.

Czy depilacja laserowa ma przeciwwskazania?

Nowoczesna depilacja laserowa jest zabiegiem o wysokiej skuteczności i bezpieczeństwie, lecz nie mogą korzystać z niej wszystkie osoby.

Wśród głównych przeciwwskazań do zabiegów znajdują się:

 • infekcje i uszkodzenia skóry w miejscu zabiegowym
 • okres ciąży i karmienia piersią
 • schorzenia skórne, na przykład łuszczyca, bielactwo
 • brodawki i kurzajki w miejscu depilacji
 • stosowanie określonych leków i ziół o właściwościach światłouczulających
 • stosowanie retinoidów

 

 

Recommended Articles

Leave A Comment