Tel

48 555 22 12

Email

[email protected]

Godziny pracy

PN-PT: 8-16

Każda kobieta marzy o tym aby mieć pełny dekolt piękny oraz jędrny biust.  Biust kojarzony jest wszystkim z kobietami-jest symbolem kobiecości. Nic dziwnego, że kobiety mają na punkcie biustu często kompleksy. Wydaje im się że jest on nie taki jaki powinien, że ma nie taki kształt bądź rozmiar.

Metody powiększania biustu

Istnieją różnego rodzaju domowe metody których zadaniem jest stymulacja wzrostu biustu. Z pewnością pewne rezultaty można osiągnąć tymi sposobami, na pewno nie będzie to jednak efekt taki jak po wizycie w gabinecie medycyny estetycznej i wykonanie tradycyjnego powiększania piersi.

Jednym z sposobów na stymulację wzrostu biustu jest odpowiednia dieta. Powinna się ona opierać na dużej ilości produktów wysokobiałkowych czyli mięsa jaj oraz ryb. Te właśnie pokarmy mają wpływ na rozrost tkanki gruczołowej z której to właśnie najczęściej składają się piersi. Wpływ na wygląd piersi również mają hormony. Istnieją i są w sprzedaży preparaty zawierające fitohormony,  lecz trzeba uważać tutaj na różnego rodzaju skutki uboczne. Nie powinno się kupować takich preparatów z nieznanych źródeł, gdzie nie mamy pewności co do składu takiego preparatu. 

 

Niektórzy twierdzą, że dobre efekty w powiększaniu biustu daje masaż. Wykonywany regularnie w odpowiedni sposób masaż jest również wskazany do tego, aby skóra była bardziej jędrna. Masaż wykonuje się swoimi dłońmi, przy pomocy odpowiedniego kremu. Zmniejszy  on również rozstępy. Wpłynie pozytywnie na jędrność biustu, ale czy go powiększy? 

Warto również dbać o swoją kondycję wykonywać różnego rodzaju gimnastykę np. pompki, pchanie ściany to dobre ćwiczenia które przyczyniają się do tego że biust nie traci na jędrności. Polecane są również wymachy ramion zgodnie ze wskazówkami zegara, a następnie przeciwnie. Takie ćwiczenia można wykonywać codziennie. Najlepiej jest je wykonywać regularnie wtedy efekty można zauważyć już po miesiącu. 

Istnieją również różnego rodzaju kremy oraz tabletki których zadaniem jest powiększenie piersi. Zanim podejmie się decyzję o stosowaniu preparatów ziołowych warto jednak najpierw dokładnie rozeznać się czy nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania tych preparatów oraz czy nie mają żadnych skutków ubocznych. Z pewnością lepiej jest kupić preparaty przebadane z apteki, niż inne z nieznanego źródła. 

Powiększanie biustu w gabinecie medycyny estetycznej

Jeżeli komuś zależy na szybkim powiększeniu piersi bezpiecznym może wówczas pokusić się o wstawienie implantów piersi w Krakowie. Można to oczywiście zrobić w innym mieście,  należy tylko znaleźć odpowiedni gabinet medycyny estetycznej. Powiększanie piersi w gabinecie odbywa się poprzez wszczepienie implantu najczęściej silikonowego. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu ogólnym. Silikonowy implant wypełniony jest najczęściej solą fizjologiczną bądź żelem silikonowym. Kształt można również dobrać indywidualnie do swoich potrzeb,  mogą to być implanty okrągłe bądź anatomiczne przypominające kształtem łzę. Zbieg powiększenia piersi implantem jest zabiegiem bezpiecznym choć zawsze należy liczyć się z pewnego rodzaju powikłaniami. Z pewnością lekarz poinformuje o wszystkich za i przeciw odnośnie wstawienia implantu i to on zadecyduje czy u danej pacjentki taki zabieg jest możliwy do wykonania.  Koszty również są zależne od rodzaju implantu. Liczyć się jednak trzeba ze sporym wydatkiem.

Recommended Articles

Leave A Comment